Garaże standardowe

Garaże metalowe – CGT

Garaże metalowe, nazywane również garażami blaszkami są jednymi z najczęściej wybieranych rodzajów garaży. Posiadają wiele zalet, co sprawia, że są tak bardzo popularnym produktem na rynku.

Dlaczego warto wybrać garaż z blachy?

  • Garaże blaszane są dostępne na rynku w stosunkowo niskich cenach, są tańsze  niż garaże drewnopodobne bądź  murowane,
  • czas dostawy blaszanych garaży jest krótki, zazwyczaj wynosi od 3 do 14 dni,
  • montaż garażu blaszaka trwa zaledwie kilka godzin,
  • zamówienie na garaż blaszany na wymiar można złożyć telefonicznie lub mailowo, bez konieczności wychodzenia z domu, co stanowi wielką oszczędność czasu,
  • postawienie garaży metalowych do 35 m2 nie wymaga pozwolenia na budowę jak również projektu budowlanego,
  • garaże metalowe wykonywane są na wymiar, wedle życzenia klienta,
  • blaszaki są przede wszystkim funkcjonalne, mogą służyć nie tylko jako garaż, lecz jako schowek na narzędzia, magazyn, domek na narzędzia ogrodowe,
  • blaszaki, pełniące rolę domków gospodarczych, są przede wszystkim znacznie wytrzymalsze niż domki ogrodowe zakupione w marketach,
  • szczególną zaletą garaży metalowych, w stosunku do murowanych czy drewnianych, jest możliwość ich szybkiego demontażu, czy przeniesienia ich w inne miejsce.
  • wybierając garaż blaszak w kolorze, możemy mieć pewność, iż w przyszłości nie dojdzie do konieczności jego malowania, tak jak to bywa w przypadku garaży drewnianych.

Garaż blaszak – dla kogo będzie dobrym rozwiązaniem

Garaże z blachy są świetnym rozwiązaniem dla osób, zabieganych i zapracowanych, którzy w szybkim czasie chcą stworzyć schronienie dla swojego samochodu, bądź koniecznie potrzebują umiejscowić na swojej działce domek ogrodowy blaszany czy pomieszczenie gospodarcze. Garaże metalowe mają także bardzo duże zastosowanie na działkach budowlanych, gdzie służą jako schowek na narzędzia.

Garaż metalowy od firmy CGT

Garaże metalowe produkowane przez naszą firmę są najwyższej jakości, wykonujemy garaże blaszane na wymiar zgodnie z zapotrzebowaniem Naszych Klientów. Nasze garaże wykonywane są solidnie, stosujemy belki dachowe z profili zamkniętych, dodatkowo garaże wzmacnianie są profilem bramy i drzwi. Warto wspomnieć, iż oferowane przez nas ceny są konkurencyjne, a dodatkowo zapewniamy transport na terenie całego kraju i profesjonalny, bezpłatny montaż. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, nasi fachowcy służą profesjonalną pomocą, dla każdego klienta przygotowują indywidualną wycenę, a w przypadku nietypowych blaszaków wykonują również szkic.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5