Transport

Aby nasza oferta była pełna i kompleksowa obejmuje również transport i bezpłatny, profesjonalny montaż zamówionego garażu. Każdy garaż blaszany ze względu na rozmiary dostarczamy w elementach, samochodami ciężarowymi na specjalnie przystosowanych do tego stelażach w pozycji pionowej. Podobnie jak w przypadku transportu okien ale w nieco większej skali. Z tego właśnie względu wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej nie jest możliwa a czas realizacji jest uzależniony od ilości zamówień. Dlatego właśnie firma CGT posiada flotę własnych pojazdów ciężarowych przystosowanych do przewozu garaży i wyposażonych we wszelki sprzęt potrzebny do montażu na miejscu u Klienta.

Transport garaży nie może być zbyt kosztowny dlatego obowiązuje kilka żelaznych zasad:

 1. Transport garażu jest zawsze transportem zbiorowym – oznacza to, że poza nielicznymi przypadkami nigdy nie wysyłamy samochodu z jednym garażem a wieziemy od kilku do kilkunastu garaży jednocześnie. Zasada ta sprawia, że koszt dostawy jest zaledwie ułamkiem ceny całkowitej pojedynczego garażu ponieważ dzieli się na kilka/kilkanaście sztuk.
 2. Podczas składania zamówienia nie można zażądać konkretnego terminu realizacji (daty, godziny). Przyjmując zamówienie do realizacji staramy się uwzględniać ramy czasowe wyznaczone przez Klienta i często układamy trasy “pod Klienta” ale z oczywistych względów nie zawsze jest to możliwe. Planowanie dostawy rozpoczynamy z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem, w tym czasie uzgadniamy termin z kilkoma Klientami na jeden konkretny dzień i po akceptacji na podstawie szacunków określamy przybliżony czas dojazdu oraz montażu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu robimy to z dość dużą dokładnością.
 3. Klient jest zobowiązany do zapewnienia dogodnego dojazdu dla samochodu ciężarowego maksymalnie blisko miejsca montażu oraz do powiadomienia o wszelkich możliwych przeszkodach jakie mogą znajdować się na drodze prowadzącej bezpośrednio do posesji, w tym o ewentualnym braku utwardzenia terenu lub braku możliwości skrętu albo ograniczeniach tonażowych lub niskich albo wąskich wiaduktach, mostach lub bramach znajdujących się poza drogami publicznymi i nie uwzględnionych w ogólnodostępnych systemach nawigacyjnych GPS.
 4. Montaż jest wykonywany przez dwóch pracowników a elementy garażu od samochodu do miejsca zamontowania są przenoszone ręcznie dlatego odległość ta nie powinna wynosić więcej niż 20 metrów. Jeżeli nie ma możliwości dojazdu bezpośrednio do miejsca montaż Klient jest zobowiązany do powiadomienia o tym fakcie a konieczność przenoszenia garażu ręcznie na większą niż 20 metrów odległość może się wiązać z dodatkową opłatą dla ekipy montażowej lub nawet uniemożliwiać wykonanie montażu.
 5. Montaż garażu w zależności od rozmiarów i liczby zamówionych opcji trwa od 30 minut do kilku godzin. Nasi pracownicy wykonają go szybko i profesjonalnie.
 6. W trakcie trwania dostawy nie ma możliwości jej odwołania lub zmiany terminu. W przypadkach losowych spowodowanych “siłą wyższą” kiedy nie ma możliwości wykonania montażu Klient jest zobowiązany do wyznaczenia miejsca składowania elementów garażu do czasu ponownego przyjazdu.

Poniżej tabeli przedstawiamy 4 typy pojazdów ciężarowych, których używamy do transportu garaży wraz z parametrami (ciężar, wymiary):

 

Dane techniczne

 • masa pojazdu z ładunkiem: 5,2 tony
 • szerokość: 2,40 metra
 • długość: 7,70 metra
 • wysokość z ładunkiem do 4 metrów

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy

Oferta

Dane techniczne

 • masa pojazdu z ładunkiem: 12 ton
 • szerokość: 2,65 metra
 • długość: 9 metrów
 • wysokość z ładunkiem do 4 metrów

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy

Oferta

Dane techniczne

 • masa pojazdu z ładunkiem: 15,5 tony
 • szerokość: 2,65 metra
 • długość: 10 metrów
 • wysokość z ładunkiem do 4 metrów

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy

Oferta

Dane techniczne

 • masa pojazdu z ładunkiem: 18 ton
 • szerokość: 2,65 metra
 • długość: 10,50 metra
 • wysokość z ładunkiem do 4 metrów

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy

Oferta