Automaty do bram uchylnych

Każdy nowoczesny garaż blaszany posiadający bramę uchylną musi posiadać automat na pilota. Na życzenie Klienta doposażamy nasze garaże w sprawdzone i niezawodne automaty bramowe firmy KINGgates model ELEVO620. Jest to uniwersalny siłownik charakteryzujący się kompaktową budową, łatwością w instalacji i programowaniu oraz łagodnym i cichym ruchem. Opcjonalnie siłownik może zostać wyposażony w system awaryjnego otwierania w przypadku braku prądu kiedy nie posiadamy osobnego wejścia do garażu.

Włoska marka KINGgates istnieje na rynku od 2006 roku. Od 2007 roku produkty dostępne są w Polsce. W 2011 roku, w wyniku akwizycji, głównym udziałowcem w spółce KINGgates Srl. została firma Nice SpA, lider branży automatyki do bram i rolet, właściciel marki Nice. W wyniku zmian organizacyjnych głównym dystrybutorem marki KINGgates na rynku polskim jest spółka Nice Polska z siedzibą w Pruszkowie. Produkty dystrybuowane są poprzez Autoryzowanych Partnerów Handlowych, którzy zapewniają fachowe doradztwo, montaż oraz serwis.

Automatyka do bram wjazdowych i garażowych KINGgates to produkty w 100% włoskie, powstałe w oparciu o lata badań, doświadczenie i pasję. Firma dokłada najwyższych starań, by produkty produkowane były zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi i spełniały wymogi norm europejskich w zakresie bezpieczeństwa (UNI EN 12445 and UNI EN 12453).

Pliki do pobrania:

karta produktu – KINGgates_Elevo_PL

instrukcja montażu i obslugi – ELEVO 620N PL -_01.02.2021

Ulotka_KINGgates